TOC analyzátory

ANAMET s.r.o. TOC analyzátory - analyzátory pre presné stanovenie TOC

 
 
 
Sdílet prezentaci
 

|

TOC analyzátory

 

TOC analyzátory - analyzátory pre presné stanovenie TOC

 

Elementar Analysensysteme je popredný svetový výrobca elementárnych analyzátorov na stanovenie obsahu nekovových prvkov (uhlík, dusík, síra, vodík, kyslík a chlór) vo všetkých organických a veľkej časti anorganických látok. Neustále inovácie, kreatívne riešenia a komplexná podpora tvorí základ značky Elementar a zaisťujú, aby jej prístroje pomáhali posúvať znalosti naprieč poľnuhospodárskym, chemickým, environmentálnym, energetickým, materiálovým a forenzným výzkumom.

 

Nemecká skupina Elementar má pôvod v oddelení analytickej inštrumentácie firmy Heraeus s tradíciou vo výrobe CHNS analyzátorov po dobu viac ako 110 rokov. V súčasnosti sú sídlom spoločnosti moderné priestory v meste Langenselbold pri Franfurtu nad Mohanem, kde sa na jednom mieste sústreďuje vývojové oddelenie, aplikačné laboratóriá, výroba aj servis spaľovacích elementárnych analyzátorov. V roku 2008 sa súčásťou skupiny Elementar stala britská firma Isoprime zameraná na výrobu, vývoj a aplikačnú podporu špičkových IRMS detektorov.

 

Skupiny výrobkov ELEMENTAR na stanovenie TOC

 

  • Analyzátory TOC, TC, NPOC, POC s možnosťou analýzy TNb a analýzy TOC vo vodách a analýzy pevných vzoriek vario TOC cube, enviro TOC a acquray a spaľovací analyzátor TOC v pevných matriciach s možnosťou diferenciácie foriem uhlíka pomocou teplotejn rampy soli TOC cube
  • Izotopové analyzátory IRMS vario ISOTOPE select, vario ISOTOPE cube, vario PYRO cube a iso TOC cube

 

Elementárne TOC analyzátory rady cube majú integrovaný automatický dávkovač pevných vzoriek veľmi ľahko zameniteľný s automatickým dávkovačom kvapalných vzoriek VLS s 53 pozíciami, programovateľnými čistiacimi cyklami a možnosťou preplňovania vialek počas analýzy.