dielenské montážne vozíky

TechnoBank, s.r.o.  dielenské montážne vozíky – servisné dielenské montážne vozíky

 
 
 
Sdílet prezentaci
 

|

dielenské montážne vozíky

 

dielenské montážne vozíky - montážne vozíky do dielne

 

Dielenské vozíky DVU môžete použiť pre jednoduchú prepravu CNC nosičov, uložených nástrojov, náradia, pracovného náčinia i potrebného materiálu. Dielenské montážne vozíky v rôznych variantoch.

 

Môžete si vybrať z klasických dielenských vozíkov a dielenských vozíkov navrhnutých špeciálne na prepravu CNC nosičov. Vďaka kvalitnému spracovaniu a komfortným držadlám pre jednoduchú manipuláciu ich ľahko a rýchlo presuniete tam, kam potrebujete. Podvozok pre dielenské montážne vozíky je opatrený párom pevných kolies a párom otočných kolies s brzdou. Môžete vybrať rôzne varianty s policami, skrinkou či dielenské montážne vozíky s rôznym počtom zásuviek.

 

Kvalitné spracovanie zaručuje dlhú životnosť. Zásuvky pre dielenské montážne vozíky s možnosťou delenia priestoru majú vysokú nosnosť, 80 %-ný alebo 100 %-ný výsuv a dajú sa uzamknúť cylindrickým zámkom. Plocha je chránená z troch strán a disponuje zábranou proti pádu predmetov. Dielenské vozíky na prepravu CNC nosičov v hornej časti disponujú adaptérmi pre fixáciu nosičov vybavených boxami pre uloženie frézovacích nástrojov. Boxy sú dostupné pre všetky bežne používané upínacie systémy. K dispozícii sú dielenské montážne vozíky so zásuvkami či dverami.