dielenské stoly

 dielenské stoly - stoly pre dielenské prevádzky, kvalitné dielenské stoly, odolné dielenské stoly

 
 
 
Sdílet prezentaci
 

|

dielenské stoly

dielenské stoly - kvalitné odolné stoly pre dielenské prevádzky

Dielenské stoly tvorí základné vybavenie každej dielne. V našej ponuke ich nájdete v základnom prevedení (verzia UNI) aj vo verzii PROFI, ktorá sa hodí pre vyššiu záťaž a navyše umožňuje aplikáciu ďalších rozšírení. Dielenské stoly sú určené pre použitie v dielňach, servisoch či priemyselných závodoch. K dispozícii sú aj rôzne druhy energokanálov vybavených zásuvkami, ističmi či rýchlospojkami na stlačený vzduch.

Dielenské stoly ALCERA®

Základom pre dielenský stôl ALCERA®, vyrobený v Českej republike, je kovová konštrukcia s pevnými či výškovo nastaviteľnými nohami a masívna buková doska. Môže obsahovať kontajner s dvierkami alebo zásuvkami s výsuvom až 100%. Dielenský stôl môže mať pevné alebo výškovo nastaviteľné nohy a kryje ho masívna buková doska z vodovzdornej lepenej škárovky s povrchom ošetreným ľanovým olejom. Pri variante, ktorá má pevné nohy, dosiahnete nosnosti až 500 kg. Súčasťou stola ALCERA® PROFI môže byť tiež integrovaná zásuvková lišta.

Dielenské stoly ALSOR®

Systémové dielenské stoly ALSOR® českej výroby s drevotrieskovou polaminovanou pracovnou doskou s tmavosivou ABS hranou majú nosnosť pracovnej plochy 400 kg. Výšku stola je možné regulovať. Stoly sú vybavené závesnými kontajnermi s jednou až tromi zásuvkami s 100%-nými teleskopickými výsuvmi a centrálnym uzamykaním. Systémové dielenské stoly ALSOR® PROFI sú určené pre profesionálne využitie. Vďaka individuálnemu programu sa systémové dielenské stoly dokonale prispôsobia. K dispozícii sú panely pre inštaláciu držiakov na náradie, odkladacie police aj nosníky pre upevnenie osvetlenia.