O nás

Fokus Industry - Slovensko

 

Naša spoločnosť pôsobí na trhu viac než 20 rokov. Zaoberáme sa sprostredkovaním obchodu pre dodávateľov technológií, strojov, zariadení a služieb v oblasti priemyslu.

Hlavnou náplňou našej spoločnosti bol vždy telemarketing, direct mail a najmä správa databázy výrobných firiem. Tá dnes obsahuje viac ako 12.500 adries s menami technických riaditeľov, výrobných riaditeľov a vedúcich pracovníkov na technických pozíciách jednotlivých firiem.

S príchodom internetu sa zmenila aj naša spoločnosť a vytvorili sme elektronický katalóg dodávateľov pre priemysel fokusindustry.sk.

V spolupráci so špecialistami na digitálny marketing sme sa zamerali na poskytovanie služieb vo vyhľadávaní. Našim zákazníkom pomáhame nielen so zviditeľnením sa na internete, ale najmä so zvýšením dohľadateľnosti a návštevnosti ich webových stránok.

 

Tvorba microsite

 

V oblasti microsite sa úzko špecializujeme a spolupracujeme iba s firmami, ktoré dodávajú produkty či služby pre priemysel a výrobu.

✔ Exkluzivita - Keďže prvé miesto je vo vyhľadávačoch iba jedno, rozhodli sme sa ísť cestou exkluzivity v jednotlivých odvetviach. V každej oblasti spolupracujeme len s jedným partnerom a teda celý úžitok nie je rozdelený medzi konkurentmi v odvetviach.

✔ Megalomanstvo - Vytvoríme Vám desiatky aj stovky kvalitných microsite na mieru.

 

Linkbuilding - budovanie spätných odkazov

 

✔ Kreativita - Vymyslíme projekt, navrhneme stratégiu a pomôžeme Vám dosiahnuť požadovaný cieľ.

✔ Zacielenie - Vytvárame segmentovo vyhranené kvalitné spätné odkazy "s históriou".

✔ Efektivita - Máme účinný systém pre zvýšenie hodnotenia kvality webových stránok, tvz. PageRank a Srank.

✔ Rast - Zvýšime dohľadateľnosť i návštevnosť Vašich webových stránok.