XYZ Machine Tools

 XYZ Machine Tools - výhradné zastúpenie XYZ Machine Tools

 
 
 
Sdílet prezentaci
 

|

XYZ Machine Tools

XYZ Machine Tools - výhradné zastúpenie XYZ Machine Tools

Britská spoločnosť XYZ Machine Tools testuje a zdokonaľuje svoj sortiment obrábacích strojov viac ako 35 rokov. Výherné princípy spájajú vynikajúcu kvalitu s najlepšími riadiacimi systémami na svete, menovite ProtoTRAK® a Siemens. Ak hľadáte stroje pre kusovú výrobu alebo výrobu prototypov, obrábacie stroje XYZ Machine Tools sú vašu prvou voľbou.

Prezrite si hlavný montážny závod XYZ Machine Tools v Tivertone:

https://www.youtube.com/watch?time_continue=9&v=SeuE2fcPg-E&feature=emb_logo

Spoločnosť Rexim spol. s r.o. zastupuje výrobcu XYZ Machine Tools v Českej a Slovenskej republike od roku 2010. https://www.cnc-xyz.cz/

Samozrejmou súčasťou obchodnej filozofie spoločnosti XYZ Machine Tools a Rexim je plná technická podpora a servis predaných strojov so zárukou dodávok náhradných dielov z centrálneho skladu XYZ spravidla do 24 hodín.

Zákaznícka podpora poskytovaná spoločnosťou Rexim zahŕňa navyše školiace služby pre obsluhu dodaných strojov XYZ Machine Tools s riadiacimi systémami Siemens a ProtoTRAK v rozsahu podľa požiadaviek zákazníka.

Vzhľadom k potrebe kvalitného regionálneho pokrytia Českej a Slovenskej republiky má spoločnosť Rexim dve administratívne a servisné strediská (Praha a Vyškov).

Pre zaistenie dobrej dostupnosti z celého obsluhovaného regiónu bolo pre predvádzacie stredisko strojov zvolené umiestnenie v Brne.