obrábacie stroje

 obrábacie stroje - stroje na obrábanie, presné obrábacie stroje

 
 
 
Sdílet prezentaci
 

|

obrábacie stroje

obrábacie stroje - stroje na obrábanie

Presné obrábacie stroje britského výrobcu XYZ Machine Tools majú dlhoročnú tradíciu. Spoločnosť vznikla už v roku 1985 a v súčasnej dobe sú jednotkou v predaji obrábacích strojov vo Veľkej Británii.

Široká ponuka obrábacích strojov XYZ začína u manuálnych strojov – od konvenčných sústruhov a frézok a brúsok na plocho cez mechatronické obrábacie stroje, ako sa niekedy hovorí strojom s možnosťou kombinovaného ovládania (manuálne/CNC), až po obrábacie centrá a sústruhy veľkosti XL.

Najväčšej obľube sa tešia práve mechatronické obrábacie stroje s riadiacim systémom ProtoTRAK. Jedná sa o ucelený rad sústruhov a frézok rôznych veľkostí.

Priaznivý pomer ceny a úžitkovou hodnotou majú tiež frézovacie a sústružnícke centrá XYZ.

U súčasných obrábacích strojov zákazníci vyžadujú okrem výkonu, tuhosti a spoľahlivosti tiež kvalitné servisné zázemie a technickú podporu.

To všetko ponúka spoločnosť Rexim spol. s r.o, ktorá je výhradným distribútorom britského výrobcu obrábacích strojov XYZ Machine Tools pre Českú a Slovenskú republiku od roku 2010. https://www.cnc-xyz.cz/

Samozrejmou súčasťou obchodnej filozofie spoločnosti XYZ a Rexim je plná technická podpora a servis obrábacích strojov so zárukou dodávok náhradných dielov z centrálneho skladu XYZ spravidla do 24 hodín.

Zákaznícka podpora poskytovaná spoločnosťou Rexim zahŕňa navyše školiace služby pre obsluhu dodaných obrábacích strojov s riadiacimi systémami Siemens a ProtoTRAK v rozsahu podľa požiadaviek zákazníka.