obrábacie stroje Prototrak

 Prototrak - obrábacie stroje Prototrak

 
 
 
Sdílet prezentaci
 

|

obrábacie stroje Prototrak

Prototrak - obrábacie stroje Prototrak

Pokiaľ ide o riadenie obrábacích strojov, radí sa ProtoTRAK už dlhší čas medzi najlepšie easy-to-use riadiace systémy obrábacích strojov, ako z pohľadu funkčnosti, tak ľahkého ovládania.

https://xyzmachinetools.com/videos/

Najnovšia generácia obrábacích strojov ProtoTRAK s označením RMX (pre frézky) a RLX (pre sústruhy) si zachováva všetky vlastnosti, pre ktoré si tento riadiaci systém získal obľubu u tisícov užívateľov po celom svete, navyše je rozšírená o množstvo nových vlastností a vylepšení.

Hlavným charakteristickým rysom nového riadiaceho systému je dotyková obrazovka s uhlopriečkou 15,6 ". Všetky vlastnosti ProtoTRAK sú tak užívateľom k dispozícii skrze ich končeky prstov.

Okrem dotykovej obrazovky zostáva funkčnosť nového systému ProtoTRAK dobre známa, takže prechod je aj pre existujúcich používateľov bezproblémový.

ProtoTRAK RX je ďalší vývojový stupeň obľúbeného riadiaceho systému a s novými a inovatívnymi spôsobmi znižuje dobu programovania a dobu obrábacieho cyklu. Napriek tomu si zachováva ideu pôvodného konceptu, tj. jednoduchosť a ľahké a intuitívne ovládanie.

Systémy ProtoTRAK RMX a RLX sú v ČR a SR dostupné na obrábacích strojoch XYZ Machine Tools. https://xyzmachinetools.com/

Výhradným distribútorom je spoločnosť Rexim spol. s r.o. https://www.cnc-xyz.cz/