dielenské skrine

TechnoBank, s.r.o. dielenské skrine - PROFI dielenské skrine, univerzálne dielenské skrinky a dielenské skrine

 
 
 
Sdílet prezentaci
 

|

dielenské skrine

 

dielenské skrine - univerzálne a profesionálne dielenské skrinky a dielenské skrine

 

Neoddeliteľnou súčasťou vybavenia každej dielne sú aj dielenské skrine, ktoré sa vyznačujú tuhou zváranou konštrukciou a univerzálnym použitím. V našom katalógu nájdete rozličné typy pre dielenské skrine a skrinky podľa účelu využitia. Vybavenie dielenských skríň môžu tvoriť police, zásuvky, plastové boxy, držiaky na náradie a ďalšie príslušenstvo.

 

Dielenské skrine UNI

 

Univerzálne dielenské skrine UNI českej výroby ocenia profesionáli v priemyselných závodoch i menších dielňach či servisoch. Ich varianty majú rôzne rozmery i vnútorné vybavenie. Pracovné náčinie môžete prehľadne usporiadať do políc, zásuviek alebo do držiakov na náradie, ktoré je možné pohodlne inštalovať na vnútornú stranu dverí alebo zadnú stenu skrine. V hornej časti môžu byť vybavené uzamykateľným písacím pultom či odkladacou plochou ohraničenou proti pádu predmetov. Za príplatok môžu byť dielenské skrine aj s podvozkom pre ľahšiu manipuláciu.

 

Dielenské skrine PROFI

 

Dielenské skrine PROFI vyrobené v Českej republike sú určené predovšetkým pre využitie v náročných podmienkach priemyselných prevádzok. Vyznačujú sa mohutnou zváranou konštrukciou dielenské skrine a praktickým vnútorným vybavením pre prehľadné uloženie náradia. Vnútri dielenských skríň nájdete police a zásuvky s vysokou nosnosťou alebo CNC výsuvné rámy, slúžiace na inštaláciu nosičov CNC nástrojov. Na vnútornú stranu dverí dielenské skrine možno dodať držiaky na náradie. Ponúkame aj rad príslušenstva dielenské skrine pre úpravy korpusu alebo vnútorného vybavenia ako sú police, zásuvky, CNC nosiče a výsuvné rámy, plastové zásobníky a držiaky na náradie. Korpus dielenských skríň sa dá opatriť presklenými dverami alebo podstavcom.