antistatické pracoviská

TechnoBank, s.r.o. antistatické pracoviská – vybavenie pracovísk antistatickým nábytkom, antistatické pracoviská, ESD antistatické pracoviská

 
 
 
Sdílet prezentaci
 

|

antistatické pracoviská

 

antistatické pracoviská – vybavenie a ESD antistatické pracoviská

 

Vybavte si pracovisko v antistatickom prevedení. Základom antistatického pracoviska čiže ESD pracoviska sú antistatické dielenské stoly, spĺňajúce všetky požiadavky na ochranu vyrábaných a opravovaných elektronických výrobkov a ich súčastí.

 

Ako fungujú antistatické pracoviská

 

Montážne, antistatické alebo laboratórne pracovisko zahŕňajú dielenské zostavy, stolové sety, pojazdné vozíky, kontajnery a ďalšie príslušenstvo, z ktorých hravo zostavíte ESD antistatické pracoviská presne podľa vašich predstáv a špecifických požiadaviek. Vďaka uzemneniu cez vodivé komponenty, ktoré sú súčasťou každej ESD sady, je z antistatickej pracovnej plochy odvádzaný elektrostatický náboj, ktorý by výrobok poškodil.

 

ESD vybavenie pracoviska

 

Pre montáže výrobkov citlivých na elektrostatický výboj ponúkame možnosť doplnenia pre antistatické pracoviská o ESD prvky a ESD pracovné dosky pre uzemnenie a odvedenie elektrostatického náboja. Pri návrhu a dodávke pracovného stola či vozíku sme schopní kompletne dodať požadované antistatické prevedenie. Návrhy antistatického pracoviska vytvárame na základe individuálnych potrieb zákazníka a pristupujeme k nim ako k projektu, ktorý je čo najviac prispôsobený potrebám danej prevádzky.

 

Antistatické pracoviská sa vyrábajú v ČR.