identifikácia mobilom s NFC

 identifikácia mobilom s NFC - systém identifikácie mobilom s NFC

 
 
 
Sdílet prezentaci
 

|

identifikácia mobilom s NFC

Identifikácia mobilom s NFC - mobilná platforma OtvárajMobilom je univerzálne riešenie pre mobilnú identifikáciu s NFC ako i klasickými ID prostriedkami, tak i pomocou mobilných telefónov s NFC alebo Bluetooth Low Energy vyvinuté pôvodne pre systémy IMAporter. V dnešnej dobe vďaka širokej podpore komunikačných rozhraní a protokolov je možné túto mobilnú platformu integrovať do ľubovoľného systému tretích strán. Integrátorom sa tak dostáva do rúk mocný nástroj pre jednoduché rozšírenie vlastných systémov o identifikáciu pomocou technológií NFC a Bluetooth LE vrátane vzdialenej správy vydaných identifikátorov.

OTVÁRANIE MOBILOM

Základ platformy OtvárajMobilom tvorí mobilná aplikácia s rovnakým názvom. Tá beží na pozadí chytrého mobilného telefónu a zaisťuje komunikáciu s čítačkou. K odovzdaniu unikátneho identifikátora stačí rozsvietiť displej. Je však možné nastaviť aj autorizáciu číselným PIN kódom.

NEOBMEDZENÉ MOŽNOSTI INTEGRÁCIE

Platforma OtvárajMobilom podporuje univerzálne komunikačné protokoly Wiegand a RS232. Vďaka tomu je vhodná k ľahkej integrácii do systémov tretích strán.

Zaujíma vás o platforme OtvárajMobilom viac informácií? Kontaktujte nás.

identifikácia mobilom s NFC - pomocou dochádzkového systému môžete merať nielen dochádzku s presnosťou na minúty, ale aj konkrétne pracovné výkony a odvedenú prácu. V prípade, že sa zamestnanec nedostaví v stanovený čas na svoje pracovisko alebo nezačne plánovanú pracovnú úlohu v stanovený čas, systém identifikácie mobilom s NFC vás na túto skutočnosť upozorní.

Neoddeliteľnou súčasťou komplexných identifikačných systémov s NFC je prepojenie s ostatnými firemnými systémami, ako sú napríklad systémy pre mzdové účtovníctvo. Vďaka tomu získate presné dáta v reálnom čase. Najrôznejšie reporty a štatistiky vám napomáhajú k zrýchleniu firemných procesov a prispievajú k vyššej efektívnosti spoločnosti.

Identifikácia mobilom s NFC - naše riešenie komplexných dochádzkových systémov nájdete vo firmách, ako sú ČEZ, ŠKODA, SCANIA alebo PUMA, ale aj na poľnohospodárskych farmách a v monitorovacích centrách - všade tam, kde chcú mať rýchly a spoľahlivý prehľad o dianí vo firme.

Možno systém identifikácie mobilom s NFC prepojiť aj s bezpečnostným systémom?

Áno. V dnešnej dobe sa stále zvyšujú požiadavky nielen na ochranu majetku, ale predovšetkým na bezpečnosť dát. Vďaka napojeniu na bezpečnostný kamerový systém CCTV alebo na elektronický bezpečnostný systém EZS budete mať svoj majetok a dáta pod kontrolou.

Možno identifikáciu mobilmi s NFC napojiť aj na prístupové systémy?

I v tomto prípade je možné systémy prepojiť a mať tak kontrolu nad tým, koho do chráneného objektu vpustíte. Ponúkame rôzne verzie riešenia, napríklad pre menšie firmy alebo domácnosti je vhodný variant IMAPorter Basic, pre väčšie spoločnosti, ktoré majú viac ako 15 vstupov, je vhodným riešením IMAPorter Pro.

Ako sa tieto systémy ovládajú?

Veľkou výhodou komplexného riešenia je jednotné ID prístupové médium (identifikátor), ktorým sa prihlasujete na svojom pracovisku a ktoré slúži aj pre sprístupnenie vstupu. Týmto identifikátorom môže byť klasický čip, karta alebo mobilný telefón podporujúci technológiu NFC, prípadne Bluetooth Low Energy.

Kde sa dáta zobrazujú?

Data je možné zobrazit na lokálním úložišti, nebo je možné využít Cloudové řešení, díky kterému budete mít svá data kdykoliv k dispozici on-line. To ocení také zaměstnanci, kteří mají kdykoliv přístup ke svým personálním datům, jako jsou například rozpisy směn.

Komplexní řešení docházkových systémů je tedy vhodné pro ty, kteří mají vysoké nároky na zvyšování efektivity firemních procesů, chtějí systém, jehož údržba je velmi jednoduchá a zároveň je možné jej propojit s ostatními systémy.

identifikace mobilem s NFC, identifikace telefonem s NFC, mobilní kontrola docházky, mobilní evidence docházky, on-line sledování přítomnosti a docházky, samoobslužné informační kiosky, samoobslužné platební kiosky, systémy personalistiky

identifikace mobilem s NFC, identifikace telefonem s NFC, mobilní kontrola docházky, mobilní evidence docházky, on-line sledování přítomnosti a docházky.