modulárne dopravníky

 modulárne dopravníky - odolné modulárne dopravníky, priemyselné modulárne dopravníky

 
 
 
Sdílet prezentaci
 

|

modulárne dopravníky

modulárne dopravníky - odolné priemyselné modulárne dopravníky

Špeciálny modulárny dopravníky od firmy F System nachádzajú široké uplatnenie v rôznych priemyselných odboroch a používajú sa výhradne pre dopravu kusových produktov. Modulárne dopravníky sú najmä obľúbené v aplikáciách, kde je vyžadovaná zvýšená odolnosť dopravníkového pásu, ktorý je u modulárnych dopravníkov vyrobený z odolného plastu. Oproti pásovému dopravníku nemá modulárny dopravník problémy napríklad so splavovaním pásu, vďaka čomu môžeme modulárne dopravníky dodávať v šírkach takmer až jeden meter. Konštrukcia modulárnych dopravníkov sa vyznačuje svojou pevnosťou, ľahkosťou a jednoduchosťou a sú vhodné ako pre samostatnú inštaláciu, tak aj k zástavbe do väčších výrobných liniek.

Firma F System vznikla v roku 2009 na základe dlhoročných skúseností v oblasti priemyselnej automatizácie, a to najmä na poli článkových a modulárnych dopravníkov a špeciálnych strojov pre usmerňovanie výrobného materiálového toku. V našej firme sa špecializujeme najmä na modulárne článkové dopravníky, ktoré sú postavené na modulárnej platforme z typizovaných a štandardných dielov.

Cieľom firmy F System je pomáhať zákazníkom vo zvýšení ich produktivity výroby za pomoci spoľahlivých, odskúšaných, bezpečných a funkčných modulárnych článkových dopravníkov „zo stavebnice“ pri súčasnom znížení nepodarkov, prestojov a nákladov na údržbu modulárneho dopravníka.