manuálne frézky

 manuálne frézky - manuálne frézky pre kusovú výrobu

 
 
 
Sdílet prezentaci
 

|

manuálne frézky

manuálne frézky - manuálne frézky pre kusovú výrobu

Tradičný britský výrobca obrábacích strojov XYZ Machine Tools ponúka široký sortiment obrábacích strojov, od manuálnych (konvenčných) sústruhov a frézok až po päťosové obrábacie centrá.

Za posledných 30 rokov bolo, prevažne v UK, inštalovaných viac ako 10 000 manuálnych konzolových frézok a horizontálnych sústruhov, ktoré sú synonymom kvality, spoľahlivosti a vysokej hodnoty za vynaložené peniaze.

Všetky manuálne stroje XYZ sú vyrobené z masívnej rebrovanej liatiny, aby poskytovali bezkonkurenčnú tuhosť a stabilitu, a všetky sú vybavené európskymi ložiskami a elektrickou výbavou v súlade s normami CE.

Horizontálne sústruhy sú ponúkané v štyroch veľkostiach - s prevodovkou alebo s frekvenčným meničom, s točňou dĺžkou od 750mm do 1250mm, s točným priemerom nad suportom 330 alebo 390mm. Štandardná výbava zahŕňa skľučovadlo, chladenie emulziou a koníka, ako opcia sa ponúkajú lunety alebo digitálne odmeriavanie.

Konzolové manuálne frézky sú dostupné v troch veľkostiach s pojazdmi v osi X 660 a 750mm (upínanie ISO30) alebo 1000mm (ISO40). Kryt stola je dodávaný ako štandardná výbava, rovnako ako chladenie emulziou.

Ako opciu možno dokúpiť digitálne odmeriavanie alebo pneumatické upínanie nástrojov. Pre viac informácií kontaktujte zastúpenie XYZ Machine Tool, spoločnosť Rexim spol. s r.o., https://www.cnc-xyz.cz/