lanové kladkostroje

Konecranes and Demag s.r.o. lanové kladkostroje - výkonné lanové kladkostroje, kompaktné lanové kladkostroje

 
 
 
Sdílet prezentaci
 

|

lanové kladkostroje

 

lanové kladkostroje

 

Špeciálne lanové kladkostroje Demag sa vyznačujú vysokým prekladovým výkonom, veľkou hospodárnosťou a vysokou mierou bezpečnosti. Či už sa jedná o lanové kladkostroje v základnej verzii pre zabudovanie do strojov a zariadení alebo o optimalizované riešenie lanového kladkostroja s elektronickým ovládaním. S našou širokou ponukou lanových kladkostrojov ponúkame optimálne riešenie pre špecifické požiadavky našich zákazníkov. Ekonomická zdvíhacia technika pre bremená do 100 t.

 

Modulárne lanové kladkostroje Demag DMR oceníte vo všetkých oblastiach použitia – od stacionárnych systémov až po žeriavové systémy. Úplne prvýkrát môžete mať lanový kladkostroj v C-prevedení alebo v súosom prevedení s využitím jednej základnej technológie. Mimoriadne široké možnosti využitia lanového kladkostroja DMR môžu byť ďalej rozšírené pomocou inteligentných rozhraní a kompatibilných zariadení a príslušenstva.

 

Novinkou na trhu sú lanové kladkostroje radu Konecranes S. Predstavujú navíjanie úplne novej generácie, a to pomocou nakloneného bubna pre vyvážené navíjanie s menším zaťažením konštrukcie žeriavu. Kladkostroj je vybavený syntetickým lanom z evolučne odolného a zároveň ľahkého materiálu. Kladkostroj sa vyznačuje vylepšenou konštrukciou pre menší výskyt vád na lane a bezpečnejšiu manipuláciu.