lanové kladkostroje

Konecranes Slovakia s.r.o. lanové kladkostroje - špeciálne lanové kladkostroje, modulárne lanové kladkostroje

 
 
 
Sdílet prezentaci
 

|

lanové kladkostroje

 

lanové kladkostroje - špeciálne a modulárne lanové kladkostroje

 

Špeciálne lanové kladkostroje Konecranes sa vyznačujú vysokým prekládkovým výkonom, veľkou hospodárnosťou a vysokou mierou bezpečnosti. Či už sa jedná o lanové kladkostroje v základnej verzii pre zabudovanie do strojov a zariadení alebo o optimalizované riešenie lanového kladkostroja s elektronickým ovládaním. S našou širokou ponukou lanových kladkostrojov ponúkame optimálne riešenie pre špecifické požiadavky našich zákazníkov. Ekonomická zdvíhacia technika pre bremená do 80 t.

 

Modulárne lanové kladkostroje oceníte vo všetkých oblastiach použitia – od stacionárnych systémov až po žeriavové systémy. Úplne prvýkrát môžete mať lanový kladkostroj CXT v súosom prevedení s využitím jednej základnej technológie. Mimoriadne široké možnosti využitia lanového kladkostroja CXT môžu byť ďalej rozšírené pomocou inteligentných rozhraní a kompatibilných zariadení a príslušenstva.

 

Novinkou na trhu sú lanové kladkostroje radu Konecranes S. Predstavujú navíjanie úplne novej generácie, a to pomocou nakloneného bubna pre vyvážené navíjanie s menším zaťažením konštrukcie žeriavu. Kladkostroj je vybavený syntetickým lanom z evolučne odolného a zároveň ľahkého materiálu. Kladkostroj sa vyznačuje vylepšenou konštrukciou pre menší výskyt vád na lane a bezpečnejšiu manipuláciu.