mostové žeriavy

Konecranes Slovakia s.r.o. mostové žeriavy - stabilné a presné mostové žeriavy, robustné mostové žeriavy

 
 
 
Sdílet prezentaci
 

|

mostové žeriavy

 

mostové žeriavy - stabilné a presné mostové žeriavy

 

Spoločnosť Konecranes ponúka mostové žeriavy pre všetky priemyselné odvetvia.

 

Mostové žeriavy značky Konecranes majú 110-ročnú tradíciu, vynikajú kvalitným dielenským spracovaním a dlhou životnosťou. Mostové žeriavy Konecranes ponúkajú riešenia pre každé odvetvie priemyslu; naše skúsenosti v jednotlivých odboroch sú bezkonkurenčné. Na nové zariadenia môžeme ponúknuť až 12-ročnú záruku.

 

Mostový žeriav Konecranes kladie maximálny dôraz na bezpečnosť vďaka moderným technológiám a vyladeným procesom. Vďaka radu CXT sú mostové žeriavy Konecranes najbezpečnejšie na celom svete. Konecranes je celosvetovou jednotkou v oblasti zdvíhacej techniky. Vďaka moderným technológiám majú diely na mostové žeriavy Konecranes o 70 % dlhšiu životnosť. Zariadenia sú pripojené k TruConnect, ktorý umožňuje prediktívnu údržbu a minimalizuje prestoje.

 

Spoločnosť Konecranes ponúka najväčšie servisné zázemie pre mostové žeriavy v Slovenskej republike nielen pre mostové žeriavy - 24/7 hotline, 6 vlastných servisných technikov, 6 servisných stredísk a možnosť výjazdu v priebehu niekoľkých hodín. Navyše vieme servisovať mostové žeriavy všetkých značiek, nielen Konecranes.