bočné vedenie produktov

 bočné vedenie produktov

 
 
 
Sdílet prezentaci
 

|

bočné vedenie produktov

Bočné vedenie produktov

Bočné vedenie slúži k bezproblémovému a bezpečnému vedeniu dopravovaného produktu počas jeho prepravy na dopravníku. Bez bočného vedenia sa nezaobíde žiadny dopravník, a preto ho inštalujeme prakticky na akýkoľvek typ dopravníku, bez ohľadu na jeho konštrukciu. Bočné vedenie tak nájdete ako na dopravníkoch pásových, tak aj na dopravníkoch článkových, dopravníkoch valčekových alebo dopravníkoch modulárnych. Firma F System dodáva buď bočné vedenie pevné (fixné bočné vedenie), alebo bočné vedenie prestaviteľné podľa šírky produktu (pohyblivé bočné vedenie). V prípade automaticky prestaviteľného bočného vedenia dodáva firma F System revolučný systém "ASTRRA One Touch" z U.S.A.

Podľa materiálového prevedenia potom naše bočné vedenie dodávame ako hliníkové bočné vedenie, oceľové bočné vedenie alebo plastové bočné vedenie. Všetko dodávame vrátane typizovaných držiakov a s ďalším potrebným príslušenstvom.

F System sa zameriava výhradne na riešenie medzioperačnej dopravy pomocou dopravníkov. Špecializujeme sa najmä na modulárne článkové dopravníky, ktoré sú postavené na modulárnej platforme z typizovaných a štandardných dielov. Článkové dopravníky dodávané firmou F System sú tak právom nazývané „dopravníky zo stavebnice“. Medzioperačná doprava realizovaná týmto typom dopravníkov je bezporuchová a bezproblémová, a to nielen v potravinárskom či farmaceutickom priemysle, ale aj v strojárstve či v náročnom automobilovom priemysle.

bočné vedenie produktov - bezpečné bočné vedenie výrobkov na valčekových pásových dopravníkoch