bočné vedenie produktov

bočné vedenie produktov

 
Na Havránce 395/37, Praha 4, 143 00
 
+420 241 776 630
 
+420 241 776 631 (fax)
 
IČ: 74124226
DIČ: CZ74124226
Průmyslové obory

bočné vedenie produktov

Bočné vedenie produktov
Bočné vedenie slúži k bezproblémovému a bezpečnému vedeniu dopravovaného produktu počas jeho prepravy na dopravníku. Bez bočného vedenia sa nezaobíde žiadny dopravník, a preto ho inštalujeme prakticky na akýkoľvek typ dopravníku, bez ohľadu na jeho konštrukciu. Bočné vedenie tak nájdete ako na dopravníkoch pásových, tak aj na dopravníkoch článkových, dopravníkoch valčekových alebo dopravníkoch modulárnych. Firma F System dodáva buď bočné vedenie pevné (fixné bočné vedenie), alebo bočné vedenie prestaviteľné podľa šírky produktu (pohyblivé bočné vedenie). V prípade automaticky prestaviteľného bočného vedenia dodáva firma F System revolučný systém "ASTRRA One Touch" z U.S.A.
Podľa materiálového prevedenia potom naše bočné vedenie dodávame ako hliníkové bočné vedenie, oceľové bočné vedenie alebo plastové bočné vedenie. Všetko dodávame vrátane typizovaných držiakov a s ďalším potrebným príslušenstvom.
F System sa zameriava výhradne na riešenie medzioperačnej dopravy pomocou dopravníkov. Špecializujeme sa najmä na modulárne článkové dopravníky, ktoré sú postavené na modulárnej platforme z typizovaných a štandardných dielov. Článkové dopravníky dodávané firmou F System sú tak právom nazývané „dopravníky zo stavebnice“. Medzioperačná doprava realizovaná týmto typom dopravníkov je bezporuchová a bezproblémová, a to nielen v potravinárskom či farmaceutickom priemysle, ale aj v strojárstve či v náročnom automobilovom priemysle.
bočné vedenie produktov - bezpečné bočné vedenie výrobkov na valčekových pásových dopravníkoch

Príbuzné zápisy

Ďalšie prezentácie odboru: Dopravníky

Chcete založiť profil svojej firmy?
Dajte nám svoj kontakt a my sa Vám ozveme!
 
E-mail bol úspešne odoslaný. Budeme Vás kontaktovať čo najskôr. Ďakujeme!
Vložte profil
Průmyslové obory

Obory a kategórie

Odbory registra priemyselných firiem z Českej a Slovenskej republiky