prístupové dochádzkové systémy

prístupové dochádzkové systémy - bezpečnostné prístupové dochádzkové systémy

 
Na Valentince 1003/1, Praha 5 - Smíchov, 150 00
 
+420 251 081 097
 
IČ: 45277397
DIČ: CZ 45277397
Průmyslové obory

prístupové dochádzkové systémy

Prístupové dochádzkové systémy - nástroje evidujúce dochádzku, čiže prístupový dochádzkový systém, pomáhajú zvýšiť efektivitu riadenia podnikov. Sú tu pre tých, ktorí chcú mať prehľad o svojich zamestnancoch a ich odvedenej práci.
Medzi povinnosti zamestnávateľa patrí zaznamenávanie prístupu a konca dochádzky odpracovaného času zamestnancov. Tí majú tiež svoje povinnosti, ako napríklad nastúpiť na začiatku zmeny na svoje pracovné miesto, a to u konkrétneho stroja alebo za svojím pracovným stolom v kancelárii.
Pomocou prístupových dochádzkových systémov môžete merať nielen dochádzku s presnosťou na minúty, ale aj konkrétne pracovné výkony a odvedenú prácu. V prípade, že sa zamestnanec nedostaví v stanovený čas na svoje pracovisko alebo nezačne plánovanú pracovnú úlohu v stanovený čas, systém vás na túto skutočnosť upozorní.
Neoddeliteľnou súčasťou komplexných systémov je prepojenie s ostatnými firemnými systémami, ako sú napríklad systémy pre mzdové účtovníctvo. Vďaka tomu získate presné dáta v reálnom čase. Najrôznejšie reporty a statistiky vám napomáhajú k zrýchleniu firemných procesov a prispievajú k vyššej efektívnosti spoločnosti.
Naše riešenie komplexného prístupového dochádzkového systému nájdete vo firmách, ako sú ČEZ, ŠKODA, SCANIA alebo PUMA, ale aj na poľnohospodárskych farmách a v monitorovacích centrách - všade tam, kde chcú mať rýchly a spoľahlivý prehľad o dianí vo firme.
Je možné tieto prístupové dochádzkové systémy prepojiť aj s bezpečnostným systémom?
Áno. V dnešnej dobe sa stále zvyšujú požiadavky nielen na ochranu majetku, ale predovšetkým na bezpečnosť dát. Vďaka napojeniu na bezpečnostný kamerový systém CCTV alebo na elektronický bezpečnostný systém EZS budete mať svoj majetok a dáta pod kontrolou.
Je možné dochádzkový systém napojiť aj na prístupové systémy?
I v tomto prípade je možné systémy prepojiť a mať tak kontrolu nad tým, koho do chráneného objektu vpustíte. Ponúkame rôzne verzie riešenia, napríklad pre menšie firmy alebo domácnosti je vhodná varianta IMAPorter Basic, pre väčšie spoločnosti, ktoré majú viac ako 15 vstupov, je vhodným riešením IMAPorter Pro.
Ako sa tieto prístupové systémy dochádzky ovládajú?
Veľkou výhodou komplexného riešenia je jednotné ID prístupové médium (identifikátor), ktorým sa prihlasujete na svojom pracovisku a ktoré slúži aj pre sprístupnenie vstupu. Týmto identifikátorom môže byť klasický čip, karta, alebo mobilný telefón, podporujúci technológiu NFC, prípadne Bluetooth Low Energy.
Kde sa dáta a prístupové dochádzkové systémy zobrazujú?
Dáta je možné zobraziť na lokálnom úložisku, alebo je možné využiť cloudové riešenie, vďaka ktorému budete mať svoje dáta kedykoľvek k dispozícii on-line. To ocenia tiež zamestnanci, ktorí majú kedykoľvek prístup k svojim personálnym dátam, ako sú napríklad rozpisy zmien.
Komplexné riešenie dochádzkových systémov je teda vhodné pre tých, ktorí majú vysoké nároky na zvyšovanie efektivity firemných procesov, chcú systém, ktorého údržba je veľmi jednoduchá a zároveň je možné ho prepojiť s ostatnými systémami.

Príbuzné zápisy

Ďalšie prezentácie odboru: Prístupové systémy

Chcete založiť profil svojej firmy?
Dajte nám svoj kontakt a my sa Vám ozveme!
 
E-mail bol úspešne odoslaný. Budeme Vás kontaktovať čo najskôr. Ďakujeme!
Vložte profil
Průmyslové obory

Obory a kategórie

Odbory registra priemyselných firiem z Českej a Slovenskej republiky