Dumasova metóda

 Dumasova metóda - analyzátory založené na Dumasovej metóde

 
 
 
Sdílet prezentaci
 

|

Dumasova metóda

Dumasova metóda - analyzátory založené na Dumasovej metóde

Elementar Analysensysteme je popredný svetový výrobca elementárnych analyzátorov na stanovenie obsahu nekovových prvkov (uhlík, dusík, síra, vodík, kyslík a chlór) Dumasovou metódou vo všetkých organických a veľkej časti anorganických látok. Neustále inovácie, kreatívne riešenia a komplexná podpora tvorí základ značky Elementar a zaisťujú, aby jej prístroje pomáhali posúvať znalosti naprieč poľnuhospodárskym, chemickým, environmentálnym, energetickým, materiálovým a forenzným výzkumom.

Nemecká skupina Elementar má pôvod v oddelení analytickej inštrumentácie firmy Heraeus s tradíciou vo výrobe CHNS analyzátorov po dobu viac ako 110 rokov. V súčasnosti sú sídlom spoločnosti moderné priestory v meste Langenselbold pri Franfurtu nad Mohanem, kde sa na jednom mieste sústreďuje vývojové oddelenie, aplikačné laboratóriá, výroba aj servis spaľovacích elementárnych analyzátorov. V roku 2008 sa súčásťou skupiny Elementar stala britská firma Isoprime zameraná na výrobu, vývoj a aplikačnú podporu špičkových IRMS detektorov.

Skupiny výrobkov ELEMENTAR

  • Elementárne analyzátory CHNS, CN, CNS, CHN pre mikro navážky UNICUBE, pre stredné navážky vario EL cube
  • Pre makro navážky vario MACRO cube a vario MAX cube
  • Stopové elementárne analyzátory S a N trace NS cube
  • Analyzátory proteínového dusíka založené na Dumasovej metóde rapid N exceed a rapid MAX N exceed
  • Analyzátory TOC, TC, NPOC, POC s možnosťou analýzy TNb a analýzy TOC vo vodách a analýzy pevných vzoriek vario TOC cube, enviro TOC a acquray a spaľovací analyzátor TOC v pevných matriciach s možnosťou diferenciácie foriem uhlíka pomocou teplotejn rampy soli TOC cube
  • Izotopové analyzátory IRMS vario ISOTOPE select, vario ISOTOPE cube, vario PYRO cube a iso TOC cube
  • Elementárne analyzátory pre špeciálne určenie: rapid MICRO N cube, rapid CS cube, rapid OXY cube.

Elementárne analyzátory rady cube majú integrovaný automatický dávkovač pevných vzoriek veľmi ľahko zameniteľný s automatickým dávkovačom kvapalných vzoriek VLS s 53 pozíciami, programovateľnými čistiacimi cyklami a možnosťou preplňovania vialek počas analýzy.

Další prezentace

Vybavenie laboratórií