TOC analyzátory

TOC analyzátory - analyzátory pre presné stanovenie TOC

ANAMET s.r.o.

 
1. mája 794/29, Modra, 900 01
 
+421 905 249 664
 
IČ: 46053972
Průmyslové obory

TOC analyzátory

ANAMET s.r.o.

 
TOC analyzátory - analyzátory pre presné stanovenie TOC
 
Elementar Analysensysteme je popredný svetový výrobca elementárnych analyzátorov na stanovenie obsahu nekovových prvkov (uhlík, dusík, síra, vodík, kyslík a chlór) vo všetkých organických a veľkej časti anorganických látok. Neustále inovácie, kreatívne riešenia a komplexná podpora tvorí základ značky Elementar a zaisťujú, aby jej prístroje pomáhali posúvať znalosti naprieč poľnuhospodárskym, chemickým, environmentálnym, energetickým, materiálovým a forenzným výzkumom.
 
Nemecká skupina Elementar má pôvod v oddelení analytickej inštrumentácie firmy Heraeus s tradíciou vo výrobe CHNS analyzátorov po dobu viac ako 110 rokov. V súčasnosti sú sídlom spoločnosti moderné priestory v meste Langenselbold pri Franfurtu nad Mohanem, kde sa na jednom mieste sústreďuje vývojové oddelenie, aplikačné laboratóriá, výroba aj servis spaľovacích elementárnych analyzátorov. V roku 2008 sa súčásťou skupiny Elementar stala britská firma Isoprime zameraná na výrobu, vývoj a aplikačnú podporu špičkových IRMS detektorov.
 
Skupiny výrobkov ELEMENTAR na stanovenie TOC
 
  • Analyzátory TOC, TC, NPOC, POC s možnosťou analýzy TNb a analýzy TOC vo vodách a analýzy pevných vzoriek vario TOC cube, enviro TOC a acquray a spaľovací analyzátor TOC v pevných matriciach s možnosťou diferenciácie foriem uhlíka pomocou teplotejn rampy soli TOC cube
  • Izotopové analyzátory IRMS vario ISOTOPE select, vario ISOTOPE cube, vario PYRO cube a iso TOC cube
 
Elementárne TOC analyzátory rady cube majú integrovaný automatický dávkovač pevných vzoriek veľmi ľahko zameniteľný s automatickým dávkovačom kvapalných vzoriek VLS s 53 pozíciami, programovateľnými čistiacimi cyklami a možnosťou preplňovania vialek počas analýzy.

Príbuzné zápisy

Ďalšie prezentácie odboru: Analytické systémy

Chcete založiť profil svojej firmy?
Dajte nám svoj kontakt a my sa Vám ozveme!
 
E-mail bol úspešne odoslaný. Budeme Vás kontaktovať čo najskôr. Ďakujeme!
Vložte profil
Průmyslové obory

Obory a kategórie

Odbory registra priemyselných firiem z Českej a Slovenskej republiky