bezpečnostné kamerové systémy

bezpečnostný kamerový systém - systémy kamier na zaistenie bezpečnosti, bezpečnostné kamerové systémy

Novatec Sicherheitstechnik s.r.o.

 
Karlovarská 814, Praha 6, 161 00
 
+ 420 222 197 804
 
IČ: 27580067
DIČ: CZ27580067
Průmyslové obory

bezpečnostné kamerové systémy

Novatec Sicherheitstechnik s.r.o.

 
bezpečnostný kamerový systém - systémy kamier na zaistenie bezpečnosti
 
Bezpečnostné kamerové systémy sú veľmi obľúbeným doplnkom elektronického bezpečnostného systému. Rozširujú totiž jeho možnosti o identifikáciu páchateľov a o obstaranie následných dôkazov o trestnej činnosti.
 
Vo verejne prístupných objektoch majú kamerové bezpečnostné systémy navyše preventívne odstrašujúcu funkciu a odlákajú prípadných zlodejov. Väčšina z týchto zlodejov sa totiž nechce nechať natočiť. Radšej si vyberú objekt, ktorý bezpečnostný kamerový systém nevlastní, a tak im toto riziko nehrozí.
 
Bezpečnostné kamerové systémy slúžia na monitoring objektu. Ponúkame bezpečnostné IP kamerové systémy: https://www.novatec-eas.cz/kamerove-ip-systemy. Tie oproti analógovým systémom majú výhody i nevýhody. Pre určenie, ktorý zo systémov je vhodnejší, je potrebné zistiť špecifické požiadavky každého zákazníka.
 
IP systémy oproti analógovým majú vyššiu úroveň zabezpečenia, ale zároveň i vyššie nároky na diskovú kapacitu. Umožňujú sledovať záznam cez internet aj na mobilných zariadeniach. Možno využiť funkciu detekcie pohybu alebo inteligentnú analýzu.
 
HD IP bezpečnostný kamerový systém prináša predstavenie nových modelov so šošovkami Vari-focal a pokročilými funkciami ako je full HD rozlíšenie, IP66, audio, alarm, ktoré užívateľom poskytujú jednoduchší a efektívnejší IP dohľad.
 
Pokročilé technológie poskytujú vysoko kvalitný obraz aj v zhoršených svetelných podmienkach. Vylepšenia prichádzajú i s funkciou 3D DNR (Digital Noise Reduction 3D), ktorá výrazne redukuje šum a pohybové rozostrenie bezpečnostného kamerového systému.

Príbuzné zápisy

Ďalšie prezentácie odboru: Kamerové systémy

Chcete založiť profil svojej firmy?
Dajte nám svoj kontakt a my sa Vám ozveme!
 
E-mail bol úspešne odoslaný. Budeme Vás kontaktovať čo najskôr. Ďakujeme!
Vložte profil
Průmyslové obory

Obory a kategórie

Odbory registra priemyselných firiem z Českej a Slovenskej republiky