plastové palety

plastové palety - palety z plastu, prepravné plastové palety, odolné plastové palety, bezúdržbové plastové palety

Stabilplastik, spol. s r.o.

 
5.května 457, Měšice, 250 64
 
+420 233 355 385; +420 602 311 846
 
IČ: 25619578
DIČ: CZ25619578
Průmyslové obory

plastové palety

Stabilplastik, spol. s r.o.

 
plastové palety - palety z plastu, prepravné plastové palety, odolné plastové palety, bezúdržbové plastové palety
 
Firma Stabilplastik sa zaoberá výrobou a predajom plastových prepravných paliet - tieto palety sú plastové europalety alebo plastové skladobné palety. Plastové palety sa používajú v potravinárstve, chemickom či automobilovom priemysle a v ďalších odvetviach. Plastové palety majú hygienický atest pre nepriamy styk s potravinami. Plastové palety sa vyrábajú zo zmesového plastového recyklátu. Naša firma odoberá plastové odpady na recykláciu. Ďalej vyrábame plastové cestné zvodidlá a plastové cestné žľaby. Cestné žľaby majú atest na použitie v stavebníctve.
 
Prepravná plastová paleta spoločnosti Stabilplastik v mnohých ohľadoch prekonáva doteraz nespočetne rozšírené využívanie drevených prepravných paliet. Plastové palety či palety z plastu v našej produkcii sú vyrábané z recyklovaných plastov bezodpadovou technológiou a znižuje tak dopad výroby plastov na životné prostredie. Naša plastová paleta je vyrábaná hneď v niekoľkých modifikáciách - od štandardných rozmerov tzv. europaliet až po tzv. polpalety. Portfólio plastových paliet zahŕňa nielen lizínové, štvorcestné palety s plnou doskou alebo s perforovaným povrchom, ale aj skladobné palety, ktorých prednosťou je predovšetkým ľahká stohovateľnosť a tým významná úspora nákladov na ich prepravu. Plastové palety spoločnosti Stabilplastik sú stálotvarové (vhodné do automatizovaných prevádziek), odolné voči vlhkosti, ľahko umývateľné a odolné voči plesniam a hmyzu. Oproti dreveným paletám teda u našich plastových paliet odpadá nutnosť ich ďalšieho ošetrovania, čím sa ďalej znižujú náklady vo vašom paletovom hospodárstve. Významnou prednosťou plastových paliet spoločnosti Stabilplastik je absencia akýchkoľvek spojovacích prvkov (klince, spony apod.), čím sa ďalej eliminuje možnosť poškodenia prepravovaného tovaru. Naše plastové palety sú bezúdržbové a v čase veľmi stále. Ich robustná konštrukcia zvyšuje ich nosnosť a to až na 10 000 kg! Neoddiskutovateľnou prednosťou našich plastových paliet je aj ich životnosť, ktorá sa pohybuje okolo 5 - 8-násobku životnosti tých najlepších drevených paliet, vďaka čomu zákazník na trhu bude hľadať len ťažko lacnejšiu alternatívu, akou sú práve plastové palety spoločnosti Stabilplastik - najväčšieho výrobcu plastových prepravných paliet z recyklovaných plastov v SR. Vlastnosti plastových paliet spoločne s čistým dizajnom ich predurčuje k využitiu v exporte a v skladovacích priestoroch, kde je dôraz kladený na čistotu prostredia. Za dobu takmer 20-ročnej existencie spoločnosti Stabilplastik si naše plastové palety našli zákazníkov naprieč celým trhom – v potravinárstve, automobilovom priemysle, chemickom priemysle, stavebníctve a strojárstve. Vďaka svojej kvalite sú naše plastové palety oceňované aj na náročných trhoch v západnej Európe, kam smeruje viac ako polovica našej produkcie.
 
plastové palety, plastové prepravné palety, plastové europalety, cestné žľaby, plastový cestný žľab, recyklácia plastu, plastové skladobné palety pre potravinárstvo, chemický a automobilový priemysel, plastové palety zo zmesového plastového recyklátu, plastové cestné zvodidlá, plastové cestné žľaby, cestné žľaby pre stavebníctvo, plastové palety, plastové prepravné palety, plastové europalety, cestný žľab, plastový cestný žľab, recyklácia plastu, lacné cestné žľaby z plastu, lacné cestné zvodidlá z recyklovaného plastu
 

Príbuzné zápisy

Ďalšie prezentácie odboru: Plastové prepravné palety

Chcete založiť profil svojej firmy?
Dajte nám svoj kontakt a my sa Vám ozveme!
 
E-mail bol úspešne odoslaný. Budeme Vás kontaktovať čo najskôr. Ďakujeme!
Vložte profil
Průmyslové obory

Obory a kategórie

Odbory registra priemyselných firiem z Českej a Slovenskej republiky