frézovacie centrá

frézovacie centrá - presné frézovacie centrá, XYZ frézovacie centrá

REXIM, spol. s r.o.

 
U Pazderek 25, Praha 8, 181 00
 
+420 224 312 168
 
+420 233 540 246 (fax)
 
IČ: 41188152
DIČ: CZ 41188152
Průmyslové obory

frézovacie centrá

REXIM, spol. s r.o.

 
frézovacie centrá - presné frézovacie centrá
 
Pred 2 rokmi predstavil britský výrobca XYZ Machine Tools nový rad svojich frézovacích centier s najmodernejšou technológiou lineárnych ložísk. Frézovacie centrá radu LR začínajú kompaktným XYZ 500 LR, nasledovaným stredne veľkým XYZ 750 LR až do 4,5 tony vážiacim XYZ 1000 LR s jedným metrom v pojazdu v osi X.
 
Vďaka tejto ucelenej ponuke sú frézovacie centrá radu LR perfektnou voľbou pre výrobné podniky aj menšie dielne na obrábanie kovov, ktoré hľadajú modernizáciu alebo rozšírenie svojich existujúcich obrábacích schopností s minimálnymi finančnými výdavkami. Vysokorýchlostné obrábanie tak nebolo nikdy dostupnejšie.
 
Spoločnosť Rexim spol. s r.o. zastupuje výrobcu týchto frézovacích centier XYZ Machine Tools v Českej a Slovenskej republike od roku 2010. https://www.cnc-xyz.cz/
 
Samozrejmou súčasťou obchodnej filozofie spoločnosti XYZ a Rexim je plná technická podpora a servis predaných strojov so zárukou dodávok náhradných dielov z centrálneho skladu XYZ spravidla do 24 hodín.
 
Zákaznícka podpora poskytovaná spoločnosťou Rexim zahŕňa navyše školiace služby pre obsluhu dodaných strojov s riadiacimi systémami Siemens a ProtoTRAK v rozsahu podľa požiadaviek zákazníka.
 
Pre zaistenie dobrej dostupnosti z celého obsluhovaného regiónu bolo pre predvádzacie stredisko frézovacích centier i ďalších ponúkaných obrábacích strojov zvolené umiestnenie v Brne.

Príbuzné zápisy

Ďalšie prezentácie odboru: Frézovacie stroje

Chcete založiť profil svojej firmy?
Dajte nám svoj kontakt a my sa Vám ozveme!
 
E-mail bol úspešne odoslaný. Budeme Vás kontaktovať čo najskôr. Ďakujeme!
Vložte profil
Průmyslové obory

Obory a kategórie

Odbory registra priemyselných firiem z Českej a Slovenskej republiky