mechatronické frézky

mechatronické frézky - riadené mechatronické frézky

 
U Pazderek 25, Praha 8, 181 00
 
+420 224 312 168
 
+420 233 540 246 (fax)
 
IČ: 41188152
DIČ: CZ 41188152
Průmyslové obory

mechatronické frézky

mechatronické frézky - riadené mechatronické frézky
Mechatronickými sú nazývané obrábacie stroje s kombinovaným ovládaním - ručným a CNC. Tento typ strojov nachádza uplatnenie predovšetkým v kusovej a malosériovej výrobe. Veľkou prednosťou je ľahký a bezproblémový prechod operátorov klasických obrábacích strojov na CNC a získanie vyššej pridanej hodnoty nedostatkových pracovníkov.
Práve na tento segment sa zameriava britský výrobca obrábacích strojov XYZ Machine Tools https://xyzmachinetools.com/ a ponúka ucelený rad mechatronických sústruhov a frézok.
Rad mechatronických frézok má označenia KMX (konzolové mechatronické frézky) a RMX (ložové mechatronické frézky). Mechatronické sústruhy majú označenie RLX.
V oboch prípadoch je použitý riadiaci systém ProtoTRAK, ktorý je najlepším technologickým riešením pre obrábanie malých sérií. Kombinuje ručné, poloautomatické a úplné CNC obrábanie.
Mechatronické sústruhy a frézky nachádzajú uplatnenie nielen vo výrobe, ale aj v školstve, kde si študenti na jednom stroji osvojí konvenčný spôsob obrábania spolu s CNC.
V ČR a SR je XYZ Machine Tool zastúpená spoločnosťou Rexim spol. s r.o., ktorá ponúka tiež servis, technickú podporu a školenia.

Príbuzné zápisy

Ďalšie prezentácie odboru: Frézovacie stroje

Chcete založiť profil svojej firmy?
Dajte nám svoj kontakt a my sa Vám ozveme!
 
E-mail bol úspešne odoslaný. Budeme Vás kontaktovať čo najskôr. Ďakujeme!
Vložte profil
Průmyslové obory

Obory a kategórie

Odbory registra priemyselných firiem z Českej a Slovenskej republiky