hygienické armatúry

hygienické armatúry - priemyselné hygienické armatúry

 
Brabcova 1159/2, Praha 4, 147 00
 
+420 241 402 206
 
+420 241 400 290 (fax)
 
IČ: 25679554
DIČ: CZ25679554
Průmyslové obory

hygienické armatúry

hygienické armatúry - priemyselné hygienické armatúry
V oblasti dodávok sanitárnych armatúr, kde zastupujeme popredných európskych výrobcov v tejto oblasti, zabezpečujeme dodávky ako armatúr, tak i potrubných komponentov a procesných snímačov pre výrobu v oblasti potravinárstva, mliekarenstva, farmácie, nápojov, kozmetiky, liečiv, pracích prostriedkov a ďalších.
Hlavnou oblasťou dodávok sú hygienické armatúry, ako sú jednosedlové a dvojsedlové ventily, klapky, spätné ventily a klapky, dnové ventily, prepúšťacie ventily, membránové ventily, poistné ventily, regulačné ventily, regulátory tlaku, vzorkovacie ventily, mechanické filtre, umývacie hlavice a trysky, priehľadítka. Ďalej ponúkame potrubné komponenty ako aseptické a hygienické spoje (DIN 11851, DIN 11864, DIN 11853), NA-connect, clampové spoje (DIN 32676), hygienické príruby, variventy, prielezy, miešadlá, kolená, T-kusy, Y-kusy, redukcie centrické, redukcie excentrické, potrubné kríže.
V oblasti sanitárnych senzorov môžeme ponúknuť teplotné snímače, hladinové sondy, spojité meranie, hladinové detektory, tlakové snímače, prietokomery a indikátory prietoku, zákalomery a vodivostné snímače, oximetre - tieto produkty sú ponúkané s kompletnou paletou procesných pripojení.

Príbuzné zápisy

Ďalšie prezentácie odboru: Priemyselné armatúry

Chcete založiť profil svojej firmy?
Dajte nám svoj kontakt a my sa Vám ozveme!
 
E-mail bol úspešne odoslaný. Budeme Vás kontaktovať čo najskôr. Ďakujeme!
Vložte profil
Průmyslové obory

Obory a kategórie

Odbory registra priemyselných firiem z Českej a Slovenskej republiky