obrábacie centrá

 obrábacie centrá - centrá pre obrábanie na lineárnom a klznom vedení, vysokorýchlostné obrábacie centrá, presné obrábacie centrá

 
 
 
Sdílet prezentaci
 

|

obrábacie centrá

obrábacie centrá - presné vysokorýchlostné obrábacie centrá

Ponuka obrábacích centier britského výrobcu XYZ Machine Tools je široká. Čo sa týka vertikálnych frézovacích centier, môžu si zákazníci vybrať podľa konštrukcie stroja:

1) Obrábacie centrá radu LR na lineárnom vedení - stroje za prijateľnú cenu s dostatočným výkonom, vhodné pre ľahké až stredne ťažké obrábanie rôznych materiálov sú ponúkané v troch veľkostiach VMC 500 LR, VMC 750 LR a VMC 1000 LR. U všetkých veľkostí sa jedná o robustnú liatinovú konštrukciu, RS Siemens Sinumerik S828, a bohatú doplnkovú výbavu.

2) Obrábacie centrá radu HD na klznom vedení, vhodné pre ľahké až ťažké obrábanie, takisto dostupné v troch veľkostiach - VMC 660HD, VMC 800 HD a VMC 1100HD. Tu je možné voliť systém Siemens alebo Heidenhain.

3) Vysokorýchlostné obrábacie centrum VMC 1060HS s posuvmi 40 m/min, vretenom s 12.000 otáčkami a bohatou štandardnou výbavou.

Sústružnícke obrábacie centrá ponúka XYZ v dvoch veľkostiach, s priechodom vretena 65mm, resp. 78mm, dvojosové so šikmým lôžkom, alebo štvorosové (s Y osou) s kolmým lôžkom.

Výhradným distribútorom je spoločnosť Rexim spol. s r.o. https://www.cnc-xyz.cz/

Další prezentace

CNC obrábanie