manuálne obrábacie stroje

manuálne obrábacie stroje - obrábacie stroje pre manuálne obrábanie

REXIM, spol. s r.o.

 
U Pazderek 25, Praha 8, 181 00
 
+420 224 312 168
 
+420 233 540 246 (fax)
 
IČ: 41188152
DIČ: CZ 41188152
Průmyslové obory

manuálne obrábacie stroje

REXIM, spol. s r.o.

 
manuálne obrábacie stroje - obrábacie stroje pre manuálne obrábanie
 
Rexim, spol. s r.o. je výhradným zástupcom britského výrobcu mechatronických strojov XYZ Machine Tools.
 
Mechatronické stroje sú moderné zariadenia, ktoré kombinujú prvky z mechaniky, elektroniky a informatiky. Tieto mechatronické stroje umožňujú automatizáciu výrobných procesov a zvyšujú efektivitu výroby. Využívajú sa v širokej škále priemyselných odvetví, ako sú automobilový priemysel, strojárstvo, elektrotechnika a mnoho ďalších.
 
Naša firma sa špecializuje na výrobu mechatronických strojov najvyššej kvality. Naše mechatronické stroje sú navrhnuté tak, aby splňovali najvyššie štandardy výrobného priemyslu a boli schopné riešiť náročné úlohy. Snažíme sa byť vždy v kroku s najnovšími technológiami a inováciami, aby sme mohli ponúknuť našim zákazníkom najlepšie možné riešenie.
 
Okrem výroby v oblasti mechatronických strojov sa tiež špecializujeme na ich údržbu a opravy. Naši odborníci sú vysoko kvalifikovaní a majú rozsiahle skúsenosti v oblasti mechatroniky. Sme pripravení poskytnúť našim zákazníkom kompletný servis a podporu, aby ich zariadenia fungovali čo najefektívnejšie a boli vždy v dobrom stave.
 
Ak hľadáte spoľahlivého dodávateľa v oblasti mechatronických strojov, obráťte sa na nás. Naše zariadenia sú navrhnuté tak, aby splňovali najvyššie štandardy a boli schopné riešiť náročné úlohy. Snažíme sa byť vždy v kroku s najnovšími technológiami a inováciami, aby sme mohli ponúknuť našim zákazníkom najlepšie možné riešenie.

Príbuzné zápisy

Ďalšie prezentácie odboru: CNC obrábanie

Chcete založiť profil svojej firmy?
Dajte nám svoj kontakt a my sa Vám ozveme!
 
E-mail bol úspešne odoslaný. Budeme Vás kontaktovať čo najskôr. Ďakujeme!
Vložte profil
Průmyslové obory

Obory a kategórie

Odbory registra priemyselných firiem z Českej a Slovenskej republiky