medzioperačná doprava

medzioperačná doprava - racionalizácia plynulej medzioperačnej dopravy, bezobslužná medzioperačná doprava

 
Na Havránce 395/37, Praha 4, 143 00
 
+420 241 776 630
 
+420 241 776 631 (fax)
 
IČ: 74124226
DIČ: CZ74124226
Průmyslové obory

medzioperačná doprava

medzioperačná doprava
Medzioperačná doprava a manipulácia s materiálom zahŕňa širokú oblasť, predstavujúcu všetku manipuláciu so surovinami či polotovarmi, obalmi a rozpracovanými či hotovými výrobkami vo výrobnom podniku v rámci celého technologického procesu. Hlavným cieľom medzioperačnej dopravy a s tým súvisiacej nutnej manipulácie s materiálom je zabezpečenie čo najplynulejšieho materiálového toku a dosiahnutie plynulého priebehu výrobného procesu.
Správne fungujúca medzioperačná doprava má tak zásadný vplyv na konkurencieschopnosť firmy a zároveň aj návratnosť vložených investícií do výrobných strojov.
Firma F System sa zameriava výhradne na riešenie medzioperačnej dopravy pomocou dopravníkov. Špecializujeme sa najmä na modulárne článkové dopravníky, ktoré sú postavené na modulárnej platforme z typizovaných a štandardných dielov. Článkové dopravníky dodávané firmou F System sú tak právom nazývané ako „dopravníky zo stavebnice“. Medzioperačná doprava realizovaná týmto typom dopravníkov je bezporuchová a bezproblémová, a to nielen v potravinárskom či farmaceutickom priemysle, ale aj v strojárstve či v náročnom automobilovom priemysle.
medzioperačná doprava - racionalizácia plynulej medzioperačnej dopravy, bezobslužná medzioperačná doprava

Príbuzné zápisy

Ďalšie prezentácie odboru: Dopravníky

Chcete založiť profil svojej firmy?
Dajte nám svoj kontakt a my sa Vám ozveme!
 
E-mail bol úspešne odoslaný. Budeme Vás kontaktovať čo najskôr. Ďakujeme!
Vložte profil
Průmyslové obory

Obory a kategórie

Odbory registra priemyselných firiem z Českej a Slovenskej republiky