článkové dopravníky

článkové dopravníky - montáž článkových dopravníkov, priemyselné článkové dopravníky

F System

 
Na Havránce 395/37, Praha 4, 143 00
 
+420 241 776 630
 
+420 241 776 631 (fax)
 
IČ: 74124226
DIČ: CZ74124226
Průmyslové obory

článkové dopravníky

F System

 
článkové dopravníky - montáž článkových dopravníkov
 
Priemyselné článkové dopravníky od firmy F System nachádzajú uplatnenie v širokej škále priemyselných odvetví, od výrobkov osobnej potreby cez balené potraviny až po strojárenstvo či automobilový priemysel a sú tak určené na prepravu kusových výrobkov. Článkové dopravníky sú postavené na modulárnej platforme a výborne sa hodia do prevádzok, kde sú napríklad obmedzené stavebné dispozície. S článkovým dopravníkom sme schopní realizovať inštaláciu i v „stiesnených“ priestoroch, pretože pre článkový dopravník z modulárneho systému nie sú žiadnym problémom zákruty s malým rádiusom alebo vertikálne či horizontálne oblúky. Článkové dopravníky sú pri svojej konštrukcii z hliníkových profilov ľahké, napriek tomu sú pevné a stabilné. Všetky rady našich článkových dopravníkov sú z typizovaných komponentov, čo pre zákazníkov a používateľov týchto dopravníkov zároveň znamená aj typizované náhradné diely, ktoré sú vo firme F System držané skladom. Konštrukcia článkových dopravníkov tak maximálne uľahčuje údržbu a minimalizuje prípadné časové prestoje z dôvodov údržby.
 
Firma F System vznikla v roku 2009 na základe dlhoročných skúseností v oblasti priemyselnej automatizácie, a to najmä na poli článkových a modulárnych dopravníkov a špeciálnych strojov pre usmerňovanie výrobného materiálového toku. Vo firme F System sa špecializujeme najmä na modulárne článkové dopravníky, ktoré sú postavené na modulárnej platforme z typizovaných a štandardných dielov.
 
Cieľom firmy F System je pomáhať zákazníkom vo zvýšení ich produktivity výroby za pomoci spoľahlivých, odskúšaných, bezpečných a funkčných modulárnych článkových dopravníkov „zo stavebnice“, pri súčasnom znížení nepodarkov, prestojov a nákladov na ich údržbu.

Príbuzné zápisy

Ďalšie prezentácie odboru: Dopravníky

Chcete založiť profil svojej firmy?
Dajte nám svoj kontakt a my sa Vám ozveme!
 
E-mail bol úspešne odoslaný. Budeme Vás kontaktovať čo najskôr. Ďakujeme!
Vložte profil
Průmyslové obory

Obory a kategórie

Odbory registra priemyselných firiem z Českej a Slovenskej republiky