paletkové dopravníky

paletkové dopravníky - paletkové dopravníky pre testovacie linky, montážne paletkové dopravníky

 
Na Havránce 395/37, Praha 4, 143 00
 
+420 241 776 630
 
+420 241 776 631 (fax)
 
IČ: 74124226
DIČ: CZ74124226
Průmyslové obory

paletkové dopravníky

paletkové dopravníky - montážne paletkové dopravníky pre testovacie linky
Paletkový dopravník predstavuje efektívny systém dopravy montovaných alebo testovaných dielov na technologických paletkách. Paletkové dopravníky sa používajú v zostave montážnych, popr. testovacích či skúšobných liniek, kedy je záujmový diel usadený do zakladacieho prípravku technologickej paletky, ktorá je neoddeliteľnou súčasťou paletkového dopravníka a dané pracovné operácie sa na dopravovanom diele vykonávajú automaticky alebo manuálne. Montovaný alebo testovaný diel je na paletkovom dopravníku dopravovaný výhradne na technologickej palete, ktorá sa pohybuje na článkovom páse modulárneho článkového dopravníka. V jednotlivých technologických krokoch môže byť paletka s dielom na paletkovom dopravníku s vysokou presnosťou zastavená, pričom plastový článkový pás pod technologickú paletku podchádza.
Paletky, pohybujúce sa na paletkovom dopravníku montážnej či testovacie linky, nemajú medzi sebou žiadnu vzájomnú väzbu a pohybujú sa voči sebe nezávisle. V mieste vlastnej pracovnej operácie je paletka zastavená stoperom a je zapoziciována lokačnou jednotkou, ktorá je neoddeliteľnou súčasťou paletkového dopravníka. Pred touto lokačnou jednotkou je u paletkového dopravníku inštalovaný aj predstoper, ktorý drží akumuláciou technologických paletiek s montovaným dielom pred danou pracovnou operáciou.
Firma F System vznikla v roku 2009 na základe dlhoročných skúseností v oblasti priemyselnej automatizácie, a to najmä na poli článkových a modulárnych dopravníkov a špeciálnych strojov pre usmerňovanie výrobného materiálového toku. V našej firme sa špecializujeme najmä na modulárne článkové dopravníky, ktoré sú postavené na modulárnej platforme z typizovaných a štandardných dielov.
Cieľom firmy F System je pomáhať zákazníkom vo zvýšení ich produktivity výroby za pomoci spoľahlivých, odskúšaných, bezpečných a funkčných modulárnych článkových dopravníkov „zo stavebnice“, pri súčasnom znížení nepodarkov, prestojov a nákladov na ich údržbu.
Paletkové dopravníky - zákazková výroba a montáž paletkových dopravníkov.

Príbuzné zápisy

Ďalšie prezentácie odboru: Dopravníky

Chcete založiť profil svojej firmy?
Dajte nám svoj kontakt a my sa Vám ozveme!
 
E-mail bol úspešne odoslaný. Budeme Vás kontaktovať čo najskôr. Ďakujeme!
Vložte profil
Průmyslové obory

Obory a kategórie

Odbory registra priemyselných firiem z Českej a Slovenskej republiky