hygienické armatúry

 hygienické armatúry - priemyselné hygienické armatúry

 
 
 
Sdílet prezentaci
 

|

hygienické armatúry

hygienické armatúry - priemyselné hygienické armatúry

V oblasti dodávok sanitárnych armatúr, kde zastupujeme popredných európskych výrobcov v tejto oblasti, zabezpečujeme dodávky ako armatúr, tak i potrubných komponentov a procesných snímačov pre výrobu v oblasti potravinárstva, mliekarenstva, farmácie, nápojov, kozmetiky, liečiv, pracích prostriedkov a ďalších.

Hlavnou oblasťou dodávok sú hygienické armatúry, ako sú jednosedlové a dvojsedlové ventily, klapky, spätné ventily a klapky, dnové ventily, prepúšťacie ventily, membránové ventily, poistné ventily, regulačné ventily, regulátory tlaku, vzorkovacie ventily, mechanické filtre, umývacie hlavice a trysky, priehľadítka. Ďalej ponúkame potrubné komponenty ako aseptické a hygienické spoje (DIN 11851, DIN 11864, DIN 11853), NA-connect, clampové spoje (DIN 32676), hygienické príruby, variventy, prielezy, miešadlá, kolená, T-kusy, Y-kusy, redukcie centrické, redukcie excentrické, potrubné kríže.

V oblasti sanitárnych senzorov môžeme ponúknuť teplotné snímače, hladinové sondy, spojité meranie, hladinové detektory, tlakové snímače, prietokomery a indikátory prietoku, zákalomery a vodivostné snímače, oximetre - tieto produkty sú ponúkané s kompletnou paletou procesných pripojení.