mostové žeriavy

mostové žeriavy - stabilné a presné mostové žeriavy

Carl Stahl & spol, s.r.o.

 
Mikulovická 4, Praha 9, 190 17
 
+420 281 920 100
 
IČ: 62418394
DIČ: CZ62418394
Průmyslové obory

mostové žeriavy

Carl Stahl & spol, s.r.o.

 
MOSTOVÉ ŽERIAVY - STABILNÉ A PRESNÉ MOSTOVÉ ŽERIAVY
 
Spoločnosť Carl Stahl a NOPO ENGINEERING poskytuje rozsiahlu škálu služieb v oblasti projektovania, výroby a servisu mostových žeriavov pre všetky priemyselné aplikácie s dôrazom na kvalitu, bezpečnosť a spoľahlivosť.
 
Kvalita a tradícia: Mostové žeriavy majú v spoločnosti Carl Stahl a NOPO ENGINEERING dlhú históriu a zdôrazňujú vysokú kvalitu spracovania a dlhú životnosť.
 
Široké využitie: Ponúkame mostové žeriavy pre rôzne priemyselné odvetvia, vrátane nebezpečných EX prostredí a ponúkame bohaté skúsenosti v jednotlivých odboroch.
 
Bezpečnosť: Zacielime na moderné technológie, optimalizáciu procesov a bezpečnosť prevádzky všetkých nami vyrobených a dodaných mostových žeriavov.
 
Havarijná stratégia: Vďaka nášmu systému havarijnej stratégie pre mostové žeriavy dokážeme odstraňovať prípadné poruchy na mostovom žeriave v expresnom čase, kedy dochádza k okamžitej náhrade vybraných komponentov. Možná vzdialená správa a on-line diagnostika taktiež umožňujú okamžitú konzultáciu vzniknutej situácie s naším expertom v servisnom centre.
 
Servisná podpora: pre mostové žeriavy disponujeme rozsiahlym servisným zázemím vrátane hotline, vlastných technikov a stredísk na zaistenie servisu a údržby, čo je kľúčové pre dlhodobú spoľahlivosť zariadenia. Svojim zákazníkom ponúkame časovo garantované servisné zásahy.
 
Rekonštrukcia a predĺženie životnosti: Na základe zvláštneho posúdenia kvalifikovane vyhodnotíme možnosti rekonštrukcie mostového žeriava, žeriavovej dráhy, mačky, pojazdov, elektroinštalácie a iných. Vykonávame rekonštrukcie a modernizácie všetkých častí mostových žeriavov a zvyšujeme efektivitu ich prevádzky.
 
Spoločnosť Carl Stahl a NOPO ENGINEERING je spoľahlivým a skúseným partnerom v oblasti projektovania, výroby a servisu kvalitných štandardných aj vysoko špeciálnych mostových žeriavov. Disponujeme 24/7 hot line. Servisujeme mostové žeriavy všetkých značiek.
 
Obráťte sa so svojím projektom na jedného z popredných českých výrobcov žeriavov.

Príbuzné zápisy

Ďalšie prezentácie odboru: Zdvíhacia technika

Chcete založiť profil svojej firmy?
Dajte nám svoj kontakt a my sa Vám ozveme!
 
E-mail bol úspešne odoslaný. Budeme Vás kontaktovať čo najskôr. Ďakujeme!
Vložte profil
Průmyslové obory

Obory a kategórie

Odbory registra priemyselných firiem z Českej a Slovenskej republiky